Laden Evenementen

« Alle Evenementen

‘Pelgrim Parkour’ | Verschijnen of verdwijnen

18 april | 13:00 16:00

Samen met de gemeente Eindhoven en de droominee gaan we – de jongeren van Arminius – onderzoek doen hoe het thema “verschijnen of verdwijnen” leeft in een kerk. Wat kan een gebouw doen en hebben voorwerpen ook invloed?

Wat we gaan doen

Met digitale camera of telefoon gaan we op pad en spelen met de architectuur van de kerk en de directe omgeving. We verkennen wat ‘verdwijnen en verschijnen’ bij ons oproept. En dat proberen we in beelden, vragen, zinnen vast te leggen. De Droominee zet ons op een spoor en mixt wat wij vastleggen tot een meditatie in beelden.

Ter afsluiting delen we onze ervaringen tijdens een high tea/borrel.

Doe je mee?

Het is een intergenerationele middag voor iedereen van 13 tot 95 jaar in en om de Remonstrantse Kerk in Eindhoven; Dommelhoefstraat 1a.

Kosten: vrijwillige bijdrage!

Opgave: mail naar Sascha Láoh secretarisarminius@gmail.com of naar Esther van der Panne, predikant@remonstranteneindhoven.nl of 06 508 75 501

Remonstranten Eindhoven

Dommelhoefstraat 1A
Eindhoven,