
Bleeklezing ‘Opera in vogelvlucht’
7 februari | 15:30 – 17:30
Walter Fennis neemt je mee naar de wereld van de opera. Het gaat hier vandaag over de verschillende onderdelen waaruit een opera bestaat. Na een korte inleiding is er een uur lang aantrekkelijk videomateriaal (beeld en muziek). Waarschijnlijk verrast hij u hierna met een operawoordenlijst.
Walter was een aantal jaren trompettist in een klassiek orkest en daarna bekleedde hij aansturende functies bij de opera en bij verschillende symfonieorkesten. Lange tijd was hij manager artistieke zaken van het voormalig Orkest van het Oosten.
Kom je ook?
De Bleeklezingen op reis 2025 – 2026 zijn inspirerende lezingen en voorstellingen op het snijvlak van religie, cultuur en samenleving op de eerste zaterdag van de maand en worden georganiseerd door het Apostolisch Genootschap, de Doopsgezinde Gemeente Twente, de Remonstrantse Gemeente Twente
en de Vereniging van Vrijzinnig Godsdienstigen (VVG)
Locatie: Bleekkerk, Hofstraat 1, Almelo
Tijd: deuren open om 15.00 uur, startprogramma om 15.30 uur
Entree voor leden en donateurs, vrienden € 7,50, niet-leden € 10,00 (inclusief koffie/thee, hapje en drankje)
