Pasen in de wijngaard

Pasen in de wijngaard

30 maart 2021
Geschreven door Redactie

Dit jaar verzorgt de gemeente Lochem-Zutphen met ds. Alleke Wieringa de landelijke digitale paasdienst voor de Remonstranten. Je bent heel welkom bij dit feest op Paasmorgen 4 april.

Klik zondagmorgen op deze link en je kunt hem bekijken

De hele viering speelt zich af rond het Paasverhaal zoals dat in het evangelie van Johannes overgeleverd wordt. Dit keer komt Maria Magdalena aan het woord in een monoloog als zij terugblikt op haar tijd met Jezus: ‘Hoe ik van hem moet houden, weet ik nog steeds niet”.

De opnames zijn gemaakt op een bijzondere locatie: de wijngaard van Wijngoed Kranenburg in Vorden. Daar bevindt zich ook een unieke replica van een Italiaanse kegelbaan.

Over Redactie

Redactie

De redactie van Remonstranten.nl bestaat uit Annemarie Gerretsen, Liesbeth Orthel en Michel Peters. Zij opereren vanuit het Landelijk Bureau in Utrecht en komen wekelijks bij elkaar om voor jou de meest actuele, inspirerende, verdiepende en/of remonstrantse blogs te publiceren. Voor tips kun je het contactformulier gebruiken.

Gerelateerd

27 maart 2025

De kunst van het wachten

De wereld voelt bedreigender dan ooit. Dictaturen, onverzoenlijke oorlogen, wankelende democratieën. En misschien het a
25 februari 2025

Kom je ook naar de Remonstrantendag 2025?

Op 16 mei organiseren we van 10.30 – 14.30 uur de landelijke Remonstrantendag 2025 in de Johanneskerk aan de Westsinge
19 februari 2025

Retraite ‘Verzet en Overgave’

Johan Goud en Rachelle van Andel organiseren dit jaar twee keer de retraite 'Verzet en Overgave' over Bonhoeffer en and